УКРАЇНА

Затримання «урядовця» Криму, свідчення екс-голови «Нафтогазу» і переговори України та МВФ — головні новини 2 лютого

2 лютого, 2018 21:24
УКРАЇНА/Затримання «урядовця» Криму, свідчення екс-голови «Нафтогазу» і переговори України та МВФ — головні новини 2 лютого
Зберегти
Вигляд
СБУ затримала екс-заступника «міністра спорту Криму», колишній голова «Нафтогазу» прийшов в ГПУ для надання свідчень, а України та МВФ опрацьовують зміну газових тарифів.

СБУ затримала екс-заступника «міністра спорту Криму», колишній голова «Нафтогазу» прийшов в ГПУ для надання свідчень, а України та МВФ опрацьовують зміну газових тарифів.

Громадське публікує головні новини п’ятниці 2 лютого:

СБУ затримала у пункті пропуску «Каланчак» на адміністративній межі із окупованим Кримом колишнього українського чиновника, який після анексії працював у підконтрольному Кремлю «уряді» Криму на посаді заступника «міністра спорту Криму».

У рамках розслідування про так звані «вишки Бойка» екс-заступник голови правління «Нафтогазу» Євген Корнійчук прийшов до ГПУ для надання свідчень

Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості і населення країни. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до кінця поточного опалювального сезону ціна на газ не зміниться.

Вартість Bitcoin впала нижче 9 тисяч доларів. За останніми даними, криптовалюта торгується по 8406 доларів.

15-річна українська тенісистка Марта Костюк вийшла у фінал турніру ITF в австрійському Берні. У півфіналі українка в трьох сетах перемогла Зоуї Хівс з Австралії.

У Середземному морі внаслідок аварії човна загинули щонайменше 90 мігрантів

На Луганщині готуються документи про виключення села Новоолександрівка з переліку тимчасово окупованих населених пунктів.

Четверо українців повернулися додому після багаторічного полоні в Лівії.

Пов`язані новини