«Нікопольський завод феросплавів», який належить Ігорю Коломойському, викупив право оренди паркувального майданчика перед головним офісом ПриватБанку у Дніпрі. На цьому паркувальному майданчику протестують працівники цього заводу.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на коментар прес-служби ПриватБанку.

Так, на аукціоні, який проводився у системі «Prozorro.Продажі», «Нікопольський завод феросплавів» купив право оренди паркувального майданчика за 1,005 мільйона гривень, при тому, що стартова ціна лоту складала 86,4 тисячі гривень. На аукціоні завод боровся з самим ПриватБанком, який запропонував за паркувальний майданчик 1 мільйон гривень.

«Оренда майданчика для паркування перед офісом банку феросплавним заводом, який ніколи не надавав послуг з організації паркування у місті (Дніпро — ред.), є черговою спробою дестабілізації роботи найбільшого банку країни», — повідомили у ПриватБанку.

Сам паркувальний майданчик налічує 144 місця для паркування біля головного офісу ПриватБанку. На цьому майданчику також відбувався пікет працівників заводу Коломойського, які вимагали «повернути гроші за зарплати». При цьому ці працівники не обслуговуються у ПриватБанку, не отримують там зарплат, а сам банк ніяк не причетний до процесу виплати зарплат заводом.

Раніше ПриватБанк вже подав до суду на «Нікопольський завод феросплавів» через протести його працівників біля головного офісу банку. Зокрема банк вимагає компенсувати витрати на евакуацію своїх працівників до більш тихого та безпечного офісу у розмірі 700 тисяч гривень.

28 серпня компанія Коломойського вперше вирішила заплатити за зобов'язаннями перед Нацбанком: Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ та «Нікопольським заводом феросплавів» Коломойського.

20 вересня під головний офіс ПриватБанку у Дніпрі приїхало 10 автобусів з працівниками «НЗФ» Ігоря Коломойського. Зазначається, що працівники заводу, який не є клієнтом ПриватБанку, вимагали у банку зарплати. Цю зарплату керівництво підприємства нібито виплатило НБУ в межах мирової угоди.

1 листопада «НЗФ» уклав ще одну мирову угоду з Нацбанком за договорами поруки за кредитами ПриватБанку.

Поділитись: