Президент України Володимир Зеленський заявив, що домовився з трьома олігархами України Ігорем Коломойським, Рінатом Ахметовим та Віктором Пінчуком про їхнє фінансування програм з підтримки військових та відбудови Донбасу.

Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з бізнесом 20 червня.

«Те саме я запропонував власникам великого бізнесу: Рінату Ахметову, Віктору Пінчуку та Ігорю Коломойському… Вони беруть на себе відповідальність за вирішення конкретних питань. Наприклад, пан Пінчук придбає квартири для родин 24-х українських полонених моряків і далі буде опікуватись питанням забезпечення військовослужбовців. З паном Ахметовим домовились, що він буде вкладати кошти у медицину та відновлення інфраструктури Донбасу… Пан Ігор Коломойський буде вкладати дуже великі гроші у відновленні інфраструктури Донбасу, але він про це ще не знає», — заявив Зеленський.

За розрахунками Зеленського, вартість програм з відновлення Донбасу може скласти понад 300 мільярдів гривень. До цих програм президент закликав долучитися представників українського бізнесу як у якості інвесторів, так і у якості благодійників.

Раніше Зеленський повідомляв, що запропонує представникам великого бізнесу інвестувати у відновленні інфраструктури Донбасу. Також президент анонсував проведення великого інвестиційного форуму з питань відновлення Донбасу, який має відбутися у вересні 2019 року.

Зазначимо, що обсяги інвестицій в Україну у першому кварталі 2019 року склали 800 мільйонів доларів. Водночас обсяги переказів українських заробітчан за 2018 рік склали 14 мільярдів доларів

Раніше повідомлялось, що уряд Японії виділив 2,8 мільйона доларів на відновлення Донбасу.

Поділитись: