Президент України Володимир Зеленський доручив уряду та Верховній Раді ухвалити закони про легалізацію грального бізнесу до 1 грудня 2019 року.

Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з Кабінетом міністрів України, керівництвом Верховної Ради та силових органів.

Так, законопроєкти про легалізацію видобутку бурштину та грального бізнесу мають розробити до 1 жовтня 2019 року. Відповідальними за це Зеленський призначив прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та міністерку фінансів України Оксану Маркарову.

«Прийняти закони про легалізацію грального бізнесу, про легалізацію видобутку бурштину. Термін — до 1 грудня 2019 року. Відповідальні Дмитро Разумков, Давід Арахамія», заявив Зеленський.

Окрім цього, Зеленський доручив здійснити повний аудит державних реєстрів, спростити умови підключення бізнесу та громадян до мереж.

Закон про внутрішньо водний транспорт Зеленський зобов'язав до 1 листопада 2019 року, а до 1 грудня 2019 року — ухвалити закон про Службу фінансових розслідувань, яка має замінити податкову міліцію.

Поділитись: