Президент Володимир Зеленський пропонує розробити механізм створення робочих місць, аби в Україні залишились заробітчани, які повернулись з-за кордону через пандемію коронавірусу. Серед варіантів працевлаштування президент бачить будівництво доріг.

Про це Зеленський заявив під час свого традиційного відеозвернення.

Він зазначив, що хоче звернути увагу уряду на те, що з-за кордону повернулася велика кількість українських громадян.

«Це добра новина, хай і обставини такого повернення не найприємніші. Але рано чи пізно коронавірус пройде і карантин закінчиться. Вважаю, що ми повинні зробити все і втримати цих людей на батьківщині. Нам дуже потрібні ваші знання і ваші вміння», — сказав глава держави.

Зеленський запропонував уряду розробити окремий механізм, який створить в Україні «додаткові мільйони робочих місць».

«Саме в цьому контексті знаковим є продовження програми «Велике будівництво» — тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс економічного розвитку та створять нові робочі місця», — наголосив він.

Нагадаємо, після своєї перемоги на виборах президента Зеленський неодноразово заявляв, що хоче повернути на батьківщину українців, які працюють за кордоном. Також він закликав повертатися українців з громадянством інших країн.

«Нас 65 мільйонів. Тих, кого народила українська земля в Європі, Азії, Америці. Ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову сильну успішну Україну, я з радістю надам громадянство. Ви повинні їхати в Україну не в гості, а додому. Ми чекаємо на вас», — казав Зеленський під час інавгурації.

Також нагадаємо, що в листопаді уряд анонсував «велике будівництво доріг» з березня 2020 року. Попри карантин, цей проект вирішили не скасовувати.

Поділитись: