Володимир Зеленський у штабі після оголошення результатів екзит-полів у день 2 туру виборів президента України, Київ, 21 квітня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Після офіційного закриття виборчих дільниць в Україні та оприлюднення попередніх результатів екзит-полів кандидат у президенти Володимир Зеленський виступив із промовою у своєму штабі. Зеленський подякував усім, хто підтримував його і пожартував, що тепер «Квартал 95» може називатись «Квартал 73».

«Зараз не буде ніякого пафосу. Я просто хочу сказати дякую. Своїм батьками за підтримку і за те що вони це пережили. Моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула про мене все що говорили, мабуть, би не вийшла за мене», — сказав Зеленський.

Володимир Зеленський та його дружина Олена у штабі після оголошення результатів екзит-полів у день 2 туру виборів президента України, Київ, 21 квітня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Зеленський подякував своїм дітям та усій своїй родині, також усій своїй команді та штабу.

Також кандидат у президенти відзначив у своїй подяці військових на Донбасі та волонтерів за те, що бережуть Україну.

Зеленський пожартував, що тепер «Квартал 95» може називатись «Квартал 73» (відповідно до попередніх результатів виборів, Зеленський набрав 73% голосів).

Фото:

Громадське

«Дякую усім українцям, які мене підтримали. Дякую усім українцям, які зробили інший вибір... Я обіцяю, що ніколи не підведу вас всіх», — зазначив Зеленський.

«Поки я ще офіційно не президент я можу сказати як громадянин України. Усім країнам пострадянського Союзу. Подивіться на нас. Усе можливо», — додав він.

Згідно з результатами Національного екзит-полу, Володимир Зеленський переміг в другому турі виборів президента України, набравши 73,2% голосів виборців.

Петро Порошенко, коментуючи попередню перемогу Зеленського, заявив, що визнає результати виборів: «незабаром залишить пост глави держави, а е з політики йти він не збирається».

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між шоуменом Володимиром Зеленським (висуванець партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: