Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у Часовому Ярі Донецької області, привітав бійців української армії з Днем Збройних сил України. Також голова держави присвоїв чергові військові звання, вручив державні нагороди та оголосив про присвоєння почесних найменувань п'ятьом військовим частинам.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

Звання присвоєно зокрема начальнику Генштабу Руслану Хомчаку. А почесне найменування — батальйону Донбас. 

«Шановні захисники! Без перебільшення: наша країна існує завдяки вам. Державу, яка не підтримує свою армію, ніхто не буде поважати», — сказав президент.

Він також пообіцяв військовим, що українська армія буде наближатись до стандартів НАТО.

«У нас дуже багато роботи. Немало складнощів. Але ми обов'язково все подолаємо. Бо на нашому боці найголовніше — це правда. А отже і перемога буде на нашому боці. Сьогодні ми цілодобово працюємо над поверненням миру на багатостраждальну землю українського Донбасу. Весь світ бачить, що Україна досягає цього дипломатичним шляхом. А наші Збройні сили будуть гарантом результативності усіх дипломатичних зусиль», — заявив Володимир Зеленський.

Також голова держави підкреслив, що йому набагато легше вести перемовини, відчуваючи силу та підтримку армії.

«Я в черговий раз пересвідчився у високій бойовій готовності наших підрозділів до будь-якого розвитку ситуації», — повідомив президент.

Нагадаємо, у День ЗСУ 26-річного курсанта Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Олексія Биченка нагородили орденом «За мужність» третього ступеня. 2 липня 2019 року під час навчань двигун тренувального літака відмовив на висоті 1800 метрів. Курсант відвів борт від селища Старовірівка і тільки потім катапультувався із критичної висоти в 400 метрів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile