Кандидат у президенти Володимир Зеленський уже не володіє часткою в російському кінобізнесі. Він позбувся її на користь Андрія Яковлєва — автора «Студії Квартал-95». Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

​Відповідно до даних із реєстру юридичних осіб Кіпру, у компанії Green Family LTD, яка володіє кінобізнесом «кварталівців» у Росії, змінилися засновники.

Зеленський, який був співзасновником компанії разом зі своїми партнерами по «Кварталу 95» (Андрій Яковлєвим, Сергієм та Борисом Шефірами), а також соратником Ігоря Коломойського Тімуром Міндічем (через компанію Appex International LTD), вийшов із бізнесу.

Міндіч — соратник Ігоря Коломойського, він має частку у наближених медіаструктурах.

Зараз частки у Green Family LTD розподілені так: Андрій Яковлєв — 400 євро, Борис Шефір — 300 євро, Сергій Шефір — 300 євро, Appex International LTD Тімура Міндіча — 1000 євро.

​Однак ще на початку року частки розподілялися інакше: Андрій Яковлєв — 100 євро, Борис Шефір —300 євро, Сергій Шефір —300 євро, Володимир Зеленський — 300 євро, Appex International LTD Тімура Міндіча — 1000 євро.

Green Family LTD —​ засновниця російських компаній «​Грин филмс»​, «Вайсберг пикчерс»​ і «​Платинумфильм»​. Вони продовжують працювати в Москві.

Таким чином, підсумовують журналісти, «кварталівці» не припинили вести бізнес у Росії, однак роблять це вже без свого лідера — Володимира Зеленського.

У січні журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії.

Згодом Зеленський пообіцяв, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, яка у свою чергу володіє кінофірмою на території Росії. 

Поділитись: