Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Геннадія Кузнецова уповноваженим представником України у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі.

Відповідний документ опублікували на сайті президента. 

Новим указом Зеленський вніс зміни до старого від 19 червня 2019 року. Ним він також звільнив від виконання обов'язків представницю України на переговорах у Мінську Валерію Лутковську. Вона обіймала цю посаду з червня 2019 року.

Валерій Кузнєцов — український спецпризначенець. Генерал-майор Служби безпеки України, керівник Центру спецоперацій з боротьби з тероризмом СБУ з травня 2014 року по січень 2015 року.

Зазначимо, наступне засідання ТКГ у Мінську заплановане на 12 лютого.

Нагадаємо, раніше представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську Олексій Резніков заявляв, що Україна наполягатиме на перегляді Мінських угод.

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську.

Поділитись: