Президент України Володимир Зеленський призначив чотирьох представників України в робочих підгрупах Тристоронньої контактної групи.

Про це йдеться на сайті президента.

Відповідний указ №414/2019 Зеленський підписав 19 червня.

Представники України в робочих підгрупах ТКГ:

  • Богдан Бондар — підгрупа з питань безпеки. Генерал-майор Бондар був начальником командного центру Збройних сил – заступником начальника Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ, очолював українську делегацію в безпековій підгрупі ТКГ в Мінську.
  • Ігор Веремій — підгрупа з соціально-економічних питань. Раніше він вже представляв Україну в ТКГ в Мінську. Також працював першим заступником очільника головного департаменту з упровадження реформ Адміністрації президента. Також раніше працював заступником міністра економічного розвитку і торгівлі та першим заступником очільника Головного управління з питань економічної політики та впровадження економічних реформ Адміністрації президента.
  • Валерія Лутковська – підгрупа з гуманітарних питань. У 2012-2017 роках Лутковська була уповноваженою Верховної Ради з прав людини, також працювала заступником міністра юстиції та уповноваженою у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини.
  • Олександр Моцик – підгрупа з політичних питань. Дипломат Моцик має ранг надзвичайного і повноважного посла. З 2010 по 2015 рік був послом України в США, був представником України в ТКГ з політичних питань.

Нагадаємо, 3 червня Зеленський заявив, що другий президент України Леонід Кучма знову буде представником України на переговорах в Мінську.

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile