Президент України Володимир Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілова.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

«Призначити Данілова Олексія Мячеславовича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України», — йдеться в документі.

Данілов народився у Красному Лучі на Луганщині. 

У 1981 році він закінчив Старобільський радгосп-технікум за фахом ветеринар. У 1999 році закінчив Луганський державний педагогічний університет імена Тараса Шевченка за спеціальністю вчитель історії. У 2000 році закінчив Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля за спеціальністю магістр менеджменту та Луганський інститут внутрішніх справ МВС України за спеціальністю юрист.

Данілов працював міським головою Луганська (1994-1997), головою Луганської ОДА (2005) та народним депутатом V скликання (2006-2007).

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що бачить на посаді прем’єр-міністра професійного економіста, який не має політичного минулого, не очолював раніше ні Кабінет міністрів, ні парламент та не є лідером жодної фракції.

Своєю чергою, секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що наразі хоче сконцентруватися на реформі РНБО та не планує ставати прем’єр-міністром України.

Поділитись: