Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк повідомив, що наразі хоче сконцентруватися на реформі РНБО та не планує ставати прем’єр-міністром України. Він додав, що остаточне рішення про кандидатуру за президентом.

Про це Данилюк повідомив у коментарі Громадському.

«Зараз у мене є завдання — це розвивати РНБО. Саме для цього мене президент призначив на цю посаду. Для нього сфера національної безпеки та оборони є дуже важливою і це є зараз тим, над чим я працюю. Якщо буде рішення президента стосовно іншої посади, зокрема прем'єр-міністра, це буде його рішення, я буду реагувати», повідомив Данилюк.

Він також додав, що наразі в Україні є багато потенційних кандидатур на посаду прем’єр-міністра. Також Данилюк додав, що проводить розмову з президентом щодо кандидатур на посаду голови уряду.

Зазначимо, що у партії Слуга народу повідомили, що мають 3-4 кандидатури на майбутнього прем'єра. Серед них голова Нафтогазу Андрій Коболєв та секретар РНБО Олександр Данилюк.

Раніше голова «Слуги народу» Дмитро Разумков заявив, що допускає своє прем’єрство, але «зараз таких розмов немає».

21 липня українці проголосували за новий парламент. О 20:00 закрились дільниці. За даними Національного екзит-полу парламентських виборів, «Слуга народу» отримала 43,9%, «Опозиційна платформа За життя» — 11,5%, «Європейська солідарність» — 8,9%, «Батьківщина» — 7,6%, «Голос» — 6,3%.

Поділитись: