Президент України Володимир Зеленський відреагував на нинішню атаку бойовиків поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний

«У п’яту річницю Дебальцівської трагедії бойовики та окупанти влаштували цинічну провокацію... Це не просто цинічна провокація, метою якої є натиснути на дебальцівську рану, яка ніколи не загоїться повністю. Це — спроба зірвати мирний процес на Донбасі, який почав просуватися хоч і невеликими, але невпинними кроками», — заявив Зеленський. 

Він додав, що сьогодні Рада національної безпеки та оборони збереться на екстрене засідання.

«Будемо обговорювати й ухвалювати рішення про подальші кроки. Наш курс на завершення війни та відданість міжнародним домовленостям залишається незмінним — так само, як і наша рішучість дати відсіч будь-яким проявам збройної агресії проти України», — підсумував президент.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 18 лютого, бойовики атакували позиції українських військ поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За кілька годин бій закінчився. У ньому загинув один військовий, ще четверо дістали поранення. Позиції українських захисників не втрачені.

Поділитись: