Президент України Володимир Зеленський у перший день робочого візиту до Японії зустрівся з прем’єр-міністром країни Сіндзо Абе, Токіо, 21 жовтня 2019 р.
Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський порушив питання запровадження Японією безвізового режиму для українців напередодні Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Про це Зеленський сказав на зустрічі з прем‘єр-міністром Японії Сіндзо Абе в Токіо.

«Високо цінуємо рішення Японії щодо пом’якшення з 1 січня 2018 року візового режиму для громадян України. Будемо вдячні за продовження розгляду питання щодо безвізового режиму для українців, особливо напередодні Олімпійських ігор-2020», — йдеться у повідомлення Офісу президента.

Зеленський також висловив вдячність за послідовну політику Японії щодо підтримки України та невизнання незаконної окупації Криму, збереження санкцій проти Росії.

«Вдячні за фінансову допомогу Україні з боку Японії, яка з 2014 сягнула $1.8 млрд. Ця допомога важлива для підтримки наших реформ, відновлення Донбасу та підтримки внутрішньо переміщених осіб», — зазначив президент.

«Ми зацікавлені у продовженні реалізації інфраструктурних проєктів за підтримки Японії. Особливо вдячні за пільговий кредит у майже $1 млрд на модернізацію Бортницької станції аерації», — додав він.

Нагадаємо, Зеленський приїхав до Японії на церемонію інтронізації імператора.

Поділитись: