Президент України Володимир Зеленський вимагає звільнення керівників поліції у 9-районах та очільників Служби безпеки України у Рівненській, Волинській та Житомирській областях через бурштинові схеми.

Про це заявив Зеленський під час офіційного візиту в Житомирську область.

«Звертаюся до пана Князєва (глави Нацполіції Сергія Князєва - ред.). І так, Рівненська область: Рокитнівський, Дубровицький, Володимирецький, Зарічненський і Сарненський райони — керівників райвідділів (поліції – ред.), будь ласка, звільніть. Вони не допомагають нашій країні, а потім ми розберемось, хто в схемі з них, а хто ні. Житомирська область — Олевський та Овруцький райони і Волинська область — Ратнівський і Любешівський райони. Це я до пана Князєва», — заявив Зеленський.

Звертаючись до виконуючого обов’язки глави СБУ Івана Баканова, шостий президент України попросив змінити голів силового відомства у Рівненській, Волинській і Житомирській областях.

Раніше Володимир Зеленський доручив звільнити лише керівників поліції та СБУ Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину.

На тій же зустрічі Зеленський змусив керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського написати заяву про звільнення за власним бажанням.

Поділитись: