Президент Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком питання роз'єднання міністерств, які об'єднали на початку роботи цього уряду.

Про це йшлося у відеоролику розмови, який поширив Офіс президента.

Зеленський сказав, що рішення про об’єднання міністерств було правильним, однак його час переглянути.

«У нас не дуже великий бюджет, тому з цієї причини ми об’єднували деякі міністерства. Мені здається, що час показав, що деякі міністерства повинні бути розділені», — сказав глава держави.

Зокрема, він вказав на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства: «Воно займається всім, включно з сільським господарством. Зараз потрібен новий концепт і новий підхід».

Також президент згадав Міністерство культури, молоді та спорту і Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Пропозиції про роз'єднання відомств має надати прем'єр-міністр.

Під час цієї ж зустрічі Зеленський заявив, що «вирішив надати шанс» Гончаруку і не прийняв його заяву на звільнення.

Водночас, президент висловив ряд вимог до Кабміну. Зокрема, глава держави наголосив на питаннях оптимізацію роботи уряду, питання нарахування справедливих зарплат міністрам і топменеджерам державних компаній, звільнення міністрів, які не досягли реальних результатів, а також налагодження діалогу з парламентом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile