Президент України Володимир Зеленський повідомив, що підтримує ідею об'єднання трьох українських міністерств — Міністерства молоді та спорту, Міністерства інформаційної політики та Міністерства культури — в одне відомство у новому уряді.

Про це Зеленський повідомив під час брифінгу у штабі партії «Слуга народу» після оголошення даних екзит-полів.

«Я підтримую ідею. Ідею об'єднання. Структура цього з'явиться найближчим часом, коли буде новий уряд. У нас уже є наше бачення цього процесу і розробки наші», — повідомив Зеленський.

Раніше цю ідею пропонував один з членів команди президента. Також про необхідність скорочення кількості міністерств неодноразово заявляв прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Зокрема, він повідомив про можливість скорочення міністерств у Кабінеті міністрів до 11-12 міністерств вже після парламентських виборів.

21 липня українці проголосували за новий парламент. О 20:00 закрились дільниці. За даними Національного екзит-полу парламентських виборів, «Слуга народу» отримала 43,9%, «Опозиційна платформа За життя» — 11,5%, «Європейська солідарність» — 8,9%, «Батьківщина» — 7,6%, «Голос» — 6,3%.

Поділитись: