Президент України Володимир Зеленський та його турецький колега Реджеп Таїп Ердоган
Фото:

Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський запросив турецький бізнес інвестувати у проекти в Україні, включно з відновленням інфраструктури Донбасу.

Про це він заявив на прес-конференції за підсумками переговорів із президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом в Анкарі, передає Інтерфакс-Україна.

 «Я з радістю запрошую турецький бізнес до нас в Україну. Я особисто виступаю гарантом вашої комфортної роботи в Україні. Давайте рости разом», — сказав український лідер.

Зеленський також повідомив, що запросив турецьку сторону взяти участь у відновленні інфраструктурних об'єктів на сході України.

«Очікуємо активної участі турецької сторони в міжнародному форумі з відновлення Донбасу, який ми плануємо провести вже восени в Маріуполі», — сказав президент України.

Зеленський також сказав, що до кінця року в Києві відбудеться чергове, 8-е засідання українсько-турецької стратегічної ради високого рівня.

5 серпня Офіс президента повідомив, що Зеленський 7-8 серпня перебуватиме з візитом у Туреччині, де зустрінеться з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом та Вселенським патріархом Варфоломієм.

7 серпня в Анкарі за участі Зеленського відкрили Об'єднаний центр кримськотатарської діаспори Туреччини.

Поділитись: