Президент України Володимир Зеленський закликав Кабінет міністрів змінити порядок розподілу медичних засобів для боротьби з COVID-19 у лікарнях.

Про це глава держави заявив під час наради щодо боротьби з коронавірусом, повідомляє Офіс президента.

«В одному з госпіталів Кіровоградщини — 20 заражених лікарів. Це тільки один з прикладів. Доставка спецзасобів відбувається лише в опорні лікарні, але кожен лікар у кожному медзакладі — на передовій, і ми маємо забезпечити кожного з них», — наголосив Зеленський.

Крім того, він зауважив, що навіть отримавши сучасні апарати штучної вентиляції легень, лікарі в регіонах часто не вміють ними користуватися.

«Потрібно організувати онлайн-уроки. Тоді можна навчити лікарів у областях дуже швидко», — сказав Зеленський.

Своєю чергою, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що невдовзі запрацює інформаційно-консультаційний центр для консультацій лікарів у онлайн-режимі.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за останніми даними МОЗ, зафіксували 1892 випадки інфікування коронавірусом. З них 45 людей одужали та 57 померли.

У світі інфікувалися коронавірусом 1 518 719 людей. З них 330 589 пацієнтів одужали, а 88 502 — померли.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: