Володимир Зеленський запропонував журналісту «Української правди» Роману Кравцю попрацювати на будь-якій посаді у його команді. Так президент відреагував на запитання журналіста, чому багато державних посад отримують його друзі або колеги з «Кварталу 95».

«Мені потрібні помічники. У мене їх аж два: Марина Левченко і Сергій Шефір. Я вас запрошую. Приходьте? Підете працювати? Я пропоную вам працювати на будь-якій посаді, я «наріжу вам план», будете працювати 25 годин на добу як Андрій Єрмак», — сказав Зеленський журналісту «Української правди».

Загалом глава держави пояснив, що призначає на державні посади знайомих йому людей, бо відчуває кадровий голод у країні.

«Якщо у вас є чиста людина, яка дійсно може бути генпрокурором, дайте мені таку людину, будь ласка. У нас кадровий голод в країні! Я не можу знайти зараз гарного міністра культури (взагалі то це не компетенція президента — ред.). Нам дуже складно знайти міністра освіти», — сказав він.

Також президент поскаржився, що будь-які призначення одразу пов’язують з олігархами.

«Нам дуже складно знайти міністра енергетики, тому що яку б людину ви не взяли, на наступний день ЗМІ пишуть — це точно людина Ахметова, чи людина Коломойського, чи пана Пінчука. Скажіть, де в нас незалежні енергетики в країні? Дайте мені», — додав президент.

Він наголосив, що важко знайти «і професійну, і чисту людину».

Раніше повідомлялось, що за рік президентства Зеленського понад 30 «кварталівців» та їхніх знайомих отримали держпосади.

Поділитись: