Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Хіроші Мікітані – засновником японської компанії Rakuten. В Україні вона найбільш відома як власник сервісу Rakuten Viber.

За підсумками зустрічі, Зеленський запросив Хіроші Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради, секретарем якої нещодавно став IT-підприємець Давид Арахамія, повідомила прес-служба президента.

На зустрічі обговорили плани збільшення присутності компанії Rakuten в Україні, зокрема розширення офісу в Одесі та відкриття нового офісу в Києві.

Хіроші Мікітані ж «схвально відгукнувся про ініціативу Володимира Зеленського «Держава у смартфоні» та висловив бажання тісно співпрацювати у цьому проекті, оскільки Viber є невід'ємною частиною смартфона майже кожного українця», передає прес-служба.

24 червня Зеленський призначив засновника волонтерської організації «Народний проект», ІТ-підприємця Давида Арахамію секретарем інвестиційної ради.

Також Зеленський залишив у інвестиційній раді прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра економічного розвитку Степана Кубіва, міністерку фінансів Оксану Маркарову та голову Нацбанку Якова Смолія.

Інвестиційна рада — це дорадчий орган, який очолює президент. Її основним завданням є залучення інвестицій в економіку України.

Раніше Зеленський повідомляв, що запропонує представникам великого бізнесу інвестувати у відновленні інфраструктури Донбасу. Також президент анонсував проведення великого інвестиційного форуму з питань відновлення Донбасу, який має відбутися у вересні 2019 року.

Зазначимо, у Viber заявляють, що їхній додаток встановлений у понад 95% українських користувачів смартфонів. Загальна кількість зареєстрованих користувачів Viber по всьому світу перевищує мільярд користувачів.

Поділитись: