Український олігарх Ігор Коломойський повідомив, що нічого не знає про план президента України Володимира Зеленського з відновлення Донбасу, який той озвучив під час зустрічі з бізнесом 20 червня.

Про це Коломойський повідомив у відповідь на запитання журналістів, передає «НВ».

«У той момент, коли президент про це заявив, я ще про це не знав», — сказав він.

Коломойський нагадав, що за рішенням британського суду його активи заморожені, і він може використовувати лише 20 тисяч фунтів стерлінгів на тиждень.

«На залишок від 20 тисяч фунтів на тиждень можу пофарбувати ларьок або два», — сказав олігарх.

Коломойський зазначив, що ще не зустрічався із Зеленським, відколи той обіймає посаду президента. Олігарх порадив журналістам уточнити у президента, що він мав на увазі, коли озвучував план, відповідно до якого, олігархи будуть платити за відбудову Донбасу.

Нагадаємо, що під час зустрічі з бізнесом 20 червня Зеленський заявив, що Українські олігархи погодилися профінансувати відновлення Донбасу та взяли на себе конкретні сектори відбудови. Щодо Коломойського Зеленський заявив: «Пан Ігор Коломойський буде вкладати дуже великі гроші у відновленні інфраструктури Донбасу, але він про це ще не знає».

Раніше Зеленський повідомляв, що запропонує представникам великого бізнесу інвестувати у відновленні інфраструктури Донбасу. Також президент анонсував проведення великого інвестиційного форуму з питань відновлення Донбасу, який має відбутися у вересні 2019 року.

Зазначимо, що обсяги інвестицій в Україну у першому кварталі 2019 року склали 800 мільйонів доларів. Водночас обсяги переказів українських заробітчан за 2018 рік склали 14 мільярдів доларів

Раніше повідомлялось, що уряд Японії виділив 2,8 мільйона доларів на відновлення Донбасу.

Поділитись: