Кандидат у президенти Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» сказав неправду, коли заявив про те, що він «не був в Росії з початку війни». За даними журналістів програми «Схеми», ще у травні-червні 2014 року Зеленський чотири рази літав у Росію. За словами розслідувачів, про це свідчать дані про його перетин кордону.

Зокрема, Володимир Зеленський вилітав із Києва в Москву 7 травня 2014 року, повертався 19 травня. Вже наступного дня знову вилетів у «Шереметьєво», звідки повернувся 25 травня.

Через 6 днів він знову вилетів у Москву, а повернувся 2 червня 2014 року. Востаннє Володимир Зеленський вилітав напряму в Росію 4 червня, повернувшись 12 червня 2014 року з Домодєдово (Москва).

Воєнна агресія з боку Росії розпочалась наприкінці зими 2014 року: Верховна Рада офіційно оголосила датою початку окупації Криму з боку Росії 20 лютого 2014 року.

Вже на початку квітня 2014 року контрольовані Росією бойовики, а потім і безпосередньо військовослужбовці Збройних сил Росії захопили низку українських міст на Донбасі.

Нагадаємо, увечері 19 квітня Порошенко та Зеленський зустрілись на дебатах на «Олімпійському» і провели першу публічну очну дискусію. Після цього Порошенко поїхав у студію Суспільного на дебати передбачені законом, Зеленський туди їхати відмовився.

За даними МВС, під час дебатів на  «Олімпійському» були присутні 22 тисяч громадян.

Дивіться трансляцію Громадського з місця події за посиланням.

Поділитись: