Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спецпредставником Сполучених Штатів Америки з питань України Куртом Волкером і постійним представником США при Європейському Союзі Гордоном Сондландом.

Як повідомили у прес-службі президента України, сторони обговорили поточну ситуацію в зоні проведення Операції Об'єднаних сил.

«Під час зустрічі було відзначено необхідність здійснення окупаційною владою раніше узгоджених сторонами взаємних кроків, які дозволять успішно завершити процес розведення сил і покращити гуманітарну ситуацію на лінії розмежування», — йдеться у повідомленні.

Вони відзначили розведення сил і засобів у Станиці Луганській, а також початок хлібного перемир’я на Донбасі 21 липня.

Нагадаємо, від початку доби 21 липня уздовж всієї лінії розмежування почався режим перемир’я. Однак його уже встигли порушити бойовики.

27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської. Розвести війська намагалися з 2016 року. Першочергово це потрібно, аби на передовій припинилися обстріли і почалися ремонтні роботи, зокрема відновлення мосту в Станиці Луганській. Леонід Кучма повідомив, що за умови дотримання перемир'я, міст відремонтують протягом 1,5 — 3 місяців.

Поділитись: