Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади представника президента в Кабінеті міністрів Андрія Геруса і призначив на цю посаду Олексія Перевезенцева.

Про це ідеться в указі президента 11 листопада.

Олексій Перевезенцев з 2016 року працював державним секретарем у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. До цього обіймав там посаду заступника директора юридичного департаменту, а з грудня 2012-го був директором цього департаменту.

Згідно з декларацією Перевезенцева за 2018 рік, чиновник володіє квартирою в Києві на 72,8 кв. м, житловим та садовим будинками на Київщині, офісом та низкою машиномісць та нежитлових приміщень.

З рухомого майна задекларував три автівки — Toyota Ленд Крузер 200, Шкода Октавія та ГАЗ. На дати купівлі автівки коштували 558 тисяч гривень.

За рік у Мінекономрозвитку Перевезенцев заробив 1 млн 95 тисяч грн, ще 33 тисячі склали страхові виплати.

За сумісництвом з основним місцем роботи чиновник є головою наглядової ради у ДП Поліграфічний комбінат Україна з виготовлення цінних паперів, а також членом наглядової ради у ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України».

Входить до громадської організації «Всеукраїнська Федерація кьорлігну» та «Об’єднання футбольних вболівальників «Україна 2012». Оплату в перелічених установах, згідно з даними декларації, не отримує.

Окрім того, з 2015 року виплачує аліменти Людмилі Сушко: у 2018 році сума виплат склала 120 тисяч гривень.

Поділитись: