Земельна реформа стала в Україні чи не головною темою для маніпуляцій політиків. Чи готова країна до зміни ринку землі? Про це та інше говоритимемо сьогодні сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Земельна реформа стала в Україні чи не головною темою для маніпуляцій політиків. Чи готова країна до зміни ринку землі? Про це та інше говоритимемо сьогодні о 21:10 в програмі «Простономіка».

Аби нарешті розібратися з уявними та справжніми загрозами скасування мораторію на продаж землі, ми звернулися в Міністерство аграрної політики та продовольства і розпитали про всі нюанси можливої реформи у Максима Мартинюка, першого заступника міністра.

Разом із сільським господарством в Україні розвивається і виробництво аграрної техніки. То ж розберемося сьогодні, чи дійсно техніка для полів — наш головний рушій машинобудування?

А також дізнаємося більше про солодкий український бізнес — медовий. Минулого року Україна ввійшла до трійки світових лідерів з експорту меду. І близько половини всього обсягу імпортується країнами Європейського Союзу. То що ж в Україні драйвить медовий бізнес, а що навпаки — зупиняє, дізнавалися у самих бджолярів.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: