Щонайменше шість людей загинули через небувалу спеку, що охопила регіони Сполучених Штатів від Середнього Заходу до більшої частини Східного узбережжя.

Про це повідомляє CBS News.

«Смертельно небезпечна спека охоплює майже половину території США. Десятки мільйонів людей у ці вихідні налаштовані на рекордно високі температури, із рекомендаціями або попередженнями про аномальну спеку від Середнього Заходу до більшої частини Східного узбережжя. Теплову хвилю вже звинувачують щонайменше у шести смертельних випадках», — ідеться в повідомленні.

Зокрема, зазначається, що в штаті Меріленд на сході країни спека забрала життя не менше чотирьох людей. У південно-західному штаті Арізона та Арканзасі, що на півдні країни, жертвами температурних аномалій стали по одній людині.

Декілька штатів та місто Нью-Йорк зіткнулися з перебоями енергопостачання, а поліція міста Брейнтрі, штат Массачусетс, просить людей утримуватись від злочинів доти, поки не закінчиться спека

«Люди. Через сильну спеку ми просимо всіх, хто думає про злочинну діяльність, відкласти до понеділка», — пише департамент в своєму пості на Facebook. 

Як свідчать результати дослідження Вищої технічної школи Цюриха, що показує послідовну глобальну картину змін клімату великих міст світу протягом наступних 30 років, у 2050 році клімат у Києві буде як нині у Канберрі — столиці Австралії. До того часу температура влітку в українській столиці збільшиться на 6,5 градусів.

Поділитись: