Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що у вагітної жінки, яка нещодавно померла у міському пологовому будинку, коронавірус не виявили.

Про це Марцінків повідомив під час свого відеозвернення.

«У неї не виявлено діагнозу коронавірус ПЛР-системою. Це свідчить про те, що жінка померла з іншої причини», — сказав він.

Жінка на 36-му тижні вагітності померла в міському пологовому будинку 1 квітня. Під час розтину в неї виявили пневмонію (один з основних симптомів коронавірусу), тому направили аналізи на перевірку. Дитина жінки жива, вона в реанімації в стані середньої важкості.

Смерті цієї жінки передували ще два летальні випадки — 30 березня у перинатальному центрі Івано-Франківська померли одразу дві жінки, тести яких вже після смерті показали інфікування коронавірусом. Раніше повідомлялося про 37-річну породіллю, яка померла після народження дитини. Згодом стало відомо про другу померлу — 60-річну жінку, в якої була гінекологічна патологія.

1 квітня Володимир Чемний, директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, заявив, що з інфікованою коронавірусом жінкою, яка померла після пологів в лікарні Івано-Франківська, контактували один лікар та одна акушерка, в яких також виявили коронавірус.

2 квітня стало відомо, що дитина породіллі, яка померла 30 березня з коронавірусом, здорова.

Поділитись: