У 71-річної жінки з Житомирської області, в якої 12 березня діагностували коронавірусне захворювання COVID-19, вранці почав падати рівень кисню в крові. Лікарі ухвали рішення підключити її до апарату штучного дихання.

Зараз пацієнтка перебуває у стабільному стані, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

До Радомишля направили інфекціоніста, анестезіолога та пульмонолога.

Близькі родичі інфікованої жінки, з якими вона проживала, та люди, з якими вона контактувала, перебувають під наглядом лікарів. Лікарі продовжують встановлювати контактних осіб.

У МОЗ України нагадали, що люди похилого віку та люди з хронічними хворобами й слабким імунітетом є вразливою групою для зараження коронавірусом — вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань.

Нагадаємо, 12 березня в Україні зафіксували два нових випадки зараження коронавірусом — у 71-річної жінки з Житомирської області та 64-річного чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів. 

У Житомирській ОДА розповіли, що жінка, у якої виявили коронавірус, повернулась з Польщі 1 березня. Її стан здоров'я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і 8 березня ходила до церкви.

Поділитись: