У місті Радомишль Житомирської області, де зафіксували випадок зараження коронавірусом, призупинили рух транспорту і закривають ринки.

Про це розповів у коментарі hromadske голова Радомишльської РДА Віктор Пулковський.

«Ми контролюємо ввезення та вивезення людей за межі району, міряємо температуру, в місті маршрутки не їздять, в районі ще їздять, це все до 3 квітня», — розповів Пулковський. За його словами, у місті два головних напрямки — до магістралі «Київ — Чоп» і до Малина — на цих виїздах з міста поліцейські мірятимуть температуру в людей.

Також у місті закривають місця масових скупчень людей, зокрема ринки.

Пулковський спростував чутки про смерть жінки, у якої виявили коронавірус. Він запевняє, що стан жінки стабільний.

Голова РДА також підтвердив, що інфікована жінка відвідала церкву за кілька днів до виявлення хвороби.

«Була бесіда з настоятелем цього храму, він зі всіма поспілкувався, їх було не більше 20 в храмі. Зараз всі ці люди спостерігаються, Якщо будуть симптоми, то зробимо тест. Поки що скарг в цих людей немає», — розповів Пулковський

Нагадаємо, 12 березня в Україні зафіксували два нових випадки зараження коронавірусом — у 71-річної жінки з Житомирської області та 64-річного чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів. 

У Житомирській ОДА розповіли, що жінка, у якої виявили коронавірус, повернулась з Польщі 1 березня. Її стан здоров'я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і 8 березня ходила до церкви.

Поділитись: