Через інфікування коронавірусом пенсіонерки з Радомишля на Житомирщині 22 людей, які контактували з нею, ізолювали.

Про це у коментарі hromadske повідомив глава Радомишльської райдержадміністрації Віктор Пулковський.

«Те коло людей, які безпосередньо контактували — ці люди ізольовані, і перебувають під наглядом лікарів дома», — сказав він, уточнивши, що всі ці люди погодились на самоізоляцію добровільно, а двоє з них — не місцеві, а мешканці Києва, їх ізолювали там.

«Щодо киян — це опрацьована інформація, з ними проведено бесіду, і далі контакти їхні опрацьовуються. Але вже я цього не знаю, бо я не в Києві, то вже відповідні служби працюють», — додав чиновник.

Водночас Пулковський заперечив інформацію про оголошення надзвичайного стану в районі, але допустив, що це може статись.

«Завтра (13 березня — ред.) о 9 ранку ще одне засідання — ми чекаємо вказівок від Житомира… Стан людей в Радомишлі спокійний, паніки нема. Ми досить швидко зреагували, одразу знайдені особи», — зазначив чиновник.

Він також зауважив, що раніше озвучена інформація про те, що інфікована жінка була в церкві, не підтверджена, була вона там чи ні, встановлюють.

Нагадаємо, 12 березня у МОЗ повідомили, що виявили в Україні два нових випадки зараження коронаврусом. Одна з інфікованих — жителька Радомишля на Житомирщині, яка нещодавно побувала в Польщі. Про свою хворобу вона повідомила лікарів не одразу і не самоізолювалась.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: