Підозру за анонімне фінансування партії «Батьківщина» на понад 2,2 мільйона гривень оголосили киянці Анастасії Гребенюк.

Про це повідомляє Bihus.info з посиланням на власні джерела.

Сьогодні повідомлялося, що підозрювана вступила в попередню змову з керівницею відділення одного з банків

За даними журналістів, найімовірніше, матір’ю Гребенюк є Катерина Ярова, яка керує відділенням «ПриватБанку» у селищі Саврань на Одещині.

На сторінці Гребенюк у Facebook є її спільні фото з іншими фігурантами розслідування журналістів, зокрема з Владиславом Коречним. Він нібито віддав «Батьківщині» понад мільйон гривень у 2018-му, але до цього шукав роботу охоронцем в Києві.

У списку друзів Гребенюк є тітка Коречного — Наталія Зубар, яка фігурувала у розслідуванні журналістів про фейкових донорів Тимошенко. За документами Зубар перерахувала «Батьківщині» майже 1,5 мільйона гривень, хоча працює касиркою супермаркету.

Зубар фігурує у розслідуванні журналістів не лише як «донорка». Вона також значиться як бенефіціар низки приватних компаній, які виводять на одного з фігурантів так званої «газової справи» депутата-втікача Олександра Онищенка.

Нагадаємо, у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» йшлося, що відповідно до звіту Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» за 2018 рік, мільйони гривень на діяльність політсили нібито жертвують громадяни України — утім дехто з них про це навіть не здогадується.

13 березня суд дозволив СБУ перевірити рахунки «Батьківщини» у справі про відмивання коштів.

Поділитись: