Журналістка hromadske Ольга Токарюк, Крістіано Тінацці та Рубен Лагаттолла
Фото:

Франко Дзамбон

Документальний фільм «Не в тому місці, не в той час» (The Wrong Place) про загибель журналістів Андреа Роккеллі та Андрія Міронова на Донбасі та суперечливий вирок нацгвардійцю Віталію Марківу можна підтримати на Спільнокошті.

Про це повідомила співавторка фільму, журналістка hromadske Ольга Токарюк.

«Ми провели власне розслідування подій того дня у Слов'янську, яке не зробили італійські слідчі, поспілкувалися зі свідками, яких досі ніхто не допитав, провели слідчі експерименти тести видимості та зброї. Зараз ми на фінальному етапі зйомок і вже зрозуміло, що реальна картина дуже відрізняється від версії суду, який дав Марківу 24 роки, — написала вона на сторінці у Facebook. — Але нам потрібна ваша допомога, щоб завершити роботу над фільмом вже навесні, до рішення апеляційного суду».

Автори фільму наголошують, що це незалежний проєкт і кошти на його створення вони збирають шляхом краудфандингу. Частину суми вже зібрали в Італії, тепер небайдужих закликають підтримати проєкт і в Україні на платформі Спільнокошт. Зробити це можна тут.

Вихід фільму заплановано на весну 2020 року — до рішення апеляційного суду у справі Марківа. Над ним працює журналістка hromadske Ольга Токарюк у співпраці з трьома італійськими колегами — Крістіано Тінацці, Даніло Еліа та Рубеном Лагаттолла. 

14 лютого в парламенті Італії відбулася презентація проєкту документального фільму «Не в тому місці, не в той час». На ній виступив режисер фільму Крістіано Тінацці, а також президент Італійської федерації з прав людини Антоніо Станго.

Поділитись: