УКРАЇНА

Журналістку «Схем» допитала Генпрокуратура у справі НАБУ

19 грудня, 2017 22:31
УКРАЇНА/Журналістку «Схем» допитала Генпрокуратура у справі НАБУ
Зберегти
Вигляд
Головну редакторку програми «Схеми» Наталю Седлецьку допитала Генеральна прокуратура у справі про розголошення інформації працівниками Національного антикорупційного бюро України.

Головну редакторку програми «Схеми» Наталю Седлецьку допитала Генеральна прокуратура у справі про розголошення інформації працівниками Національного антикорупційного бюро України.

Про це вона написала у Facebook.

«Довелося почати розмову зі слідчим із того, що взагалі означає таке поняття, як off the record — коли спілкування особи з журналістом відбувається на умовах нерозголошення джерела інформації та будь-яких фактичних даних про її отримання.

Обов'язок не видавати свої джерела прописаний не лише в міжнародних професійних стандартах, в редакційній політиці Радіо Свобода та етичному кодексі журналіста. Це — стаття Кримінального процесуального кодексу України, яка захищає мене, мої джерела і все, що з ними пов'язано, від розкриття», — написала вона.

Седлецька наголосила, що свідчитиме про свої матеріали, але не про людей, які надавали інформацію.

«Кого б це не стосувалось — Ситника, Луценка, викривача корупції в районній лікарні чи міжнародній корпорації. Це мій професійний обов'язок і право, захищене законом», — додала редакторка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Порятунок рядового Ситника»: як міжнародні партнери України відстояли директора НАБУ

Раніше Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що директор НАБУ Артем Ситник «не впорався з дотриманням чинного законодавства», займається дискредитацією українських правоохоронців і йому загрожує ув’язненнячерез методи роботи агентів Бюро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами

Пов`язані новини