УКРАЇНА

Журналісти «Слідство.Інфо» продовжуватимуть розслідувати справу вбивства Шеремета

19 липня, 2018 22:08
УКРАЇНА/Журналісти «Слідство.Інфо» продовжуватимуть розслідувати справу вбивства Шеремета
Зберегти
Вигляд
lead
Команда журналістів-розслідувачів «Слідство.Інфо» продовжуватиме досліджувати справу вбивства в Києві журналіста Павла Шеремета.

Команда журналістів-розслідувачів «Слідство.Інфо» продовжуватиме досліджувати справу вбивства в Києві журналіста Павла Шеремета.

Про це в ефірі «Громадское на русском» повідомила журналістка «Слідство.Інфо» Анна Бабінець.

«Слідство.Інфо» майже через рік після вбивства Павла презентувало фільм-розслідування про цю справу. У фільмі були відомості, раніше не відомі офіційному слідству. Зокрема, йшлося про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Цей фільм, за словами Бабінець, змінив певним чином хід офіційного слідства, адже стали відомі нові обставини. Поліція після виходу матеріалу журналістів перепровіряла знайдені факти та спілкувалася з командою «Слідства».

«Нашею головною ідеєю було те, що ми опублікуємо продовження розслідування тоді, коли знайдемо щось більше. У нас немає мети знайти щось і робити вкид, створюючи інформаційний шум. Але я вірю, що ми все ж дізнаємося більше, ніж сьогодні. Ми опублікуємо тоді, коли буде достатньо матеріалу, ніж ми вже показали. Коли це буде — я не можу сказати», — сказала Бабінець.

Журналіста Павла Шеремета вбили в центрі Києва 2 роки тому. Попри те, що президент Петро Порошенко називав розслідування вбивства «справою честі», наразі ані виконавців, ані замовників слідство не назвало. У цій справі немає жодного підозрюваного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Безкарність породжує нові злочини»: головна редакторка «Української правди» — про справу Шеремета

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста. Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування.

В СБУ заявили, що за майже 2 роки слідство не зібрало доказової бази у справі про вбивство Шеремета

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співзасновник OCCRP про вбивство Шеремета: Влада свідомо не докопується до правди

Пов`язані новини