УКРАЇНА

Житель Ізмаїла повідомив про 4-місячну чергу за закордонним паспортом

27 липня, 2018 15:23
УКРАЇНА/Житель Ізмаїла повідомив про 4-місячну чергу за закордонним паспортом
Зберегти
Вигляд
Житель Ізмаїла повідомив про чотиримісячну чергу на подачу документів для отримання закордонного паспорта.

Житель Ізмаїла повідомив про чотиримісячну чергу на подачу документів для отримання закордонного паспорта.

У коментарі Громадському він зазначив, що на дверях кабінету Міграційної служби в Ізмаїлі висить оголошення про труднощі із виготовленням бланків.

На запитання про час очікування для подання документів, чоловік отримав відповідь «чотири місяці».

Також житель повідомив, що для отримання паспорта треба власноруч записати своє прізвище у журнал, який лежить у коридорі служби, і постійно перевіряти рух черги в цьому списку.

«Ранком з кабінету, де ведуть прийом громадян на подання документів, виходить працівниця і оголошує перелік громадян, які в той день можуть пройти процедуру подання документів», — повідомив чоловік.

Напередодні у Міграційній службі повідомили, що в Україні більше немає проблем із термінами видачі закордонних паспортів.

Проблем із подачею документів по країні також «фактично вже не існує», зазначив у коментарів Громадському речник Державної міграційної служби Сергій Гунько.

«У випадку, якщо черга і справді є, то запитувати про її причини необхідно в місцевої влади», — наголосив він.

Адже, за словами речника, міграційна служба з 2016 року дозволила місцевій владі видавати закордонні паспорти в Центрах надання адміністративних послуг, а не лише в міграційній службі.

Також Гунько сказав, що подати документи можна на сайті міграційної служби або в іншому місті, адже у поданні документів людина «не прив’язана до місця прописки».

В Ізмаїльському Центрі надання адміністративних послуг повідомили, що там поки що нема послуги з видачі закордонних паспортів і займається цим лише міграційна служба.

Проте ця послуга почне працювати після того, як до ЦНАПу закуплять необхідне обладнання.

«Це питання вже розглядають», — зазначила начальниця Центру надання адміністративних послуг Ізмаїла Олеся Кіркова.

У приймальні міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка Громадському повідомили, що міськголова у відпустці, тому нам не вдалося з ним зв’язатися.

18 квітня Державна міграційна служба заявила, що черга на виготовлення біометричних закордонних паспортів скоротилась з 700 тисяч до 572 тисяч заявок.

Раніше поліграф «Україна», який займається друком біометричних закордонних паспортів, анонсував запуск нової виробничої лінії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна стала першою у рейтингу паспортів в СНД за версією Henley & Partners

Нагадаємо, у грудні у поліграфічному комбінаті «Україна» перебували у черзі понад 600 тисяч заявок на виготовлення біометричних закордонних паспортів.

Пов`язані новини