Світ

Житель Кемерова опублікував відео з камери відеоспостереження «Зимової вишні»

31 березня, 2018 14:11
Світ/Житель Кемерова опублікував відео з камери відеоспостереження «Зимової вишні»
Зберегти
Вигляд
Житель Кемерова Ігор Востріков, який втратив сім'ю під час пожежі в торговому центрі «Зимняя вишня», опублікував запис із камери відеоспостереження, зроблений у момент початку пожежі.

Житель Кемерова Ігор Востріков, який втратив сім'ю під час пожежі в торговому центрі «Зимняя вишня», опублікував запис із камери відеоспостереження, зроблений у момент початку пожежі.

Камера була встановлена ​​в коридорі, куди виходили двері кінозалів. Судячи з запису, густий дим заповнив приміщення приблизно через хвилину після початку пожежі — тільки в цей момент люди почали вибігати з кінозалів. Двері всіх трьох залів зачинені не були — відвідувачі періодично їх відчиняли.

Раніше Востріков розповідав, що на одному із записів з камер відеоспостереження видно, як один із відвідувачів зачиняє двері в один із залів, щоб дочекатися рятувальників. На відео, викладеному ним 31 березня, цього моменту немає.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

29 березня трьох зі зниклих безвісти після пожежі у Кемерові знайшли живими.

Пов`язані новини