Вадим Троян повідомив про зв'язок з правоохоронними органами злочинного угруповання, яке мали розкрити сили Нацполіції перед перестрілкою з держслужбою охорони

Президент України Петро Порошенко провів нараду з представниками силових структур стосовно розслідування інциденту з вбивством п'яти правоохоронців в селі Княжичі Київської області. В її ході виконуючий обов'язки голови Нацполіції Вадим Троян повідомив про зв'язок з правоохоронними органами злочинного угруповання, яке мали розкрити сили Нацполіції перед перестрілкою з держслужбою охорони.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Виконуючий обов'язки керівника Нацполіції Вадим Троян доповів президентові про спільне з СБУ та Генпрокуратурою розслідування діяльності групи, яка займалась розбійними нападами під прикриттям правоохоронних органів.

За його переконанням, виявлена у Київській області група складалась з осіб, які працювали в правоохоронних органах або мають до них відношення.

Порошенко заявив про взяття розслідування під особистий контроль, а також додав, що українська поліція наразі потребує суспільної підтримки.

«Поліція потребує довіри суспільства. Найкращі поліцейські віддають своє життя для забезпечення миру та спокою в державі», - сказав він.

Президент також закликав не «не використовувати ці трагічні події для того, щоб «влаштовувати розбірки» та дестабілізовувати політичну ситуацію».

Він також висловив співчуття родинам загиблих правоохоронців та пообіцяв, що винні у видачі наказів, що призвели до таких трагічних наслідків, «будуть стовідсотково притягнуті до відповідальності».

Нагадаємо, в ніч на неділю в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки загинуло 5 правохоронців.

Двоє співробітників належали до держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками і ще один — співробітником спецпідрозділу КОРД.

За повідомленням народного депутата України Антона Геращенка, перестрілка сталася випадково, через непорозуміння в ході виконання операції із затримання злочинців.

Прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування інциденту.

Поділитись: