ENRU
Злочини «Беркута» на колонаді Лобановського розглядатиме Дніпровський суд Києва
25 квітня, 2017
297
Data?1493124448

Справу про події на колонаді стадіону Лобановського 20 січня 2014 року, де обвинувачуються троє харківських екс-«беркутівців», розглядатиме Дніпровський суд міста Києва.

Таке рішення ухвалив Апеляційний суд Києва 25 квітня, передає кореспондент Громадського.

У цій справі обвинувачуються троє екс-бійців харківського спецпідрозділу «Беркут»: Владислав Мастега, Артем Войлоков та Андрій Хандрикін.

Йдеться про епізод 20 січня 2014 року на вулиці Грушевського, де на колонаді на вході в стадіон Лобановського було побито двох  учасників Майдану. Відтак «беркутівці», за версією слідства, зняли потерпілих з цієї колонади, роздягли, знущалися, а потім одягли в інший одяг і доправили в райвідділ.

Слід зазначити, що двоє обвинувачених – Мастега та Войлоков – напередодні втекли до Росії і зараз там переховуються від суду. За словами адвоката екс-«беркутівців» Валентина Рибина, РФ планує надати його підзахисним громадянство.

«Зараз вирішується питання про надання їм громадянства. Не знаю, на якій стадії процес, але цим питанням займаються», — зазначив Рибін у коментарі Громадському.

Водночас, третій обвинувачений у цій справі – Андрій Хандрикін – продовжує служити в Харківському управлінні Нацполіції. Йому суд обрав напередодні особисте зобов’язання. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram