ENRU

Злочини «Беркута» на колонаді Лобановського розглядатиме Дніпровський суд Києва

Data?1493124448

Справу про події на колонаді стадіону Лобановського 20 січня 2014 року, де обвинувачуються троє харківських екс-«беркутівців», розглядатиме Дніпровський суд міста Києва.

Таке рішення ухвалив Апеляційний суд Києва 25 квітня, передає кореспондент Громадського.

У цій справі обвинувачуються троє екс-бійців харківського спецпідрозділу «Беркут»: Владислав Мастега, Артем Войлоков та Андрій Хандрикін.

Йдеться про епізод 20 січня 2014 року на вулиці Грушевського, де на колонаді на вході в стадіон Лобановського було побито двох  учасників Майдану. Відтак «беркутівці», за версією слідства, зняли потерпілих з цієї колонади, роздягли, знущалися, а потім одягли в інший одяг і доправили в райвідділ.

Слід зазначити, що двоє обвинувачених – Мастега та Войлоков – напередодні втекли до Росії і зараз там переховуються від суду. За словами адвоката екс-«беркутівців» Валентина Рибина, РФ планує надати його підзахисним громадянство.

«Зараз вирішується питання про надання їм громадянства. Не знаю, на якій стадії процес, але цим питанням займаються», — зазначив Рибін у коментарі Громадському.

Водночас, третій обвинувачений у цій справі – Андрій Хандрикін – продовжує служити в Харківському управлінні Нацполіції. Йому суд обрав напередодні особисте зобов’язання. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram