Вночі 8 липня в реанімації помер чоловік, якого госпіталізували з термічними опіками, отриманими від пожежі на Луганщині. Наразі точна кількість загиблих невідома.

Про це повідомив представник омбудсмена в Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський.

Оновлено: у попередній версії новини йшлося про те, що кількість загиблих зросла до 5 людей. Проте ця інформація некоректна, перепрошуємо за неточність.

Станом на 11:30 8 липня голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та президент Володимир Зеленський повідомили про 5 підтверджених загиблих.

«Чоловік 1962 року народження, який був у важкому стані та перебував в реанімації з термічними опіками, сьогодні о 3:00 помер», — написав Лисянський.

Також, за словами Лисянського, наразі в місцевій лікарні перебувають 27 людей, з них — 17 дітей. Зі слів лікарів, їхній стан стабільний, пише представник омбудсмена.

Зазначимо, що наразі точна кількість загиблих невідома. Так, 7 липня у Держслужбі з надзвичайних ситуацій попередньо повідомляли про п'ятьох загиблих. Міністерство внутрішніх справ, утім, говорило про попередньо шістьох загиблих.

У ДСНС Луганщини hromadske повідомили, що наразі офіційно під час гасіння пожежі знайшли тіла трьох людей. Станом на 9:00 рятувальники підтвердили загибель чотирьох людей.

У поліції Луганської області заявили, що наразі підтверджена загибель чотирьох людей, зокрема смерть чоловіка від опіків у лікарні. Поки не вдалося встановити місцеперебування ще одного громадянина.

У ДСНС повідомили, що станом на 8:00 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу сіл Смолянинове, Капітанове та Воронове.

Рятувальники евакуювали 30 людей, зокрема 13 дітей, із села Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» та відселили 30 людей. Пожежа знищила 23 житлові будинки та пошкодила ще 36 у Смоляниновому, а також знищила 80 дачних будинків у «Вовчому озері».

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Поділитись: