УКРАЇНА

Зрив лекції про ЛГБТ у Києві: ніхто не постраждав, відвідувачів вивели з будівлі

10 травня, 2018 23:43
УКРАЇНА/Зрив лекції про ЛГБТ у Києві: ніхто не постраждав, відвідувачів вивели з будівлі
Зберегти
Вигляд
У Києві унаслідок нападу представників праворадикальної організації на лекцію про права ЛГБТ-спільноти ніхто не постраждав.

У Києві унаслідок зриву представниками праворадикальної організації на лекцію про права ЛГБТ-спільноти ніхто не постраждав.

Про це у коментарі Громадському повідомила речниця патрульної поліції Києва Яна Кутова.

«Там була словесна перепалка, ніяких тілесних ушкоджень ні в кого не було. Патрульна поліція забезпечувала охорону. Також на місці була слідчо-оперативна група», — сказала Кутова.

За її словами, патрульні допомогли відвідувачам заходу вийти із заблокованого приміщення, а обидві сторони склали заяви.

На питання про те, чи відкрили провадження та чому після отримання заяв про погрози організаторам заходу поліція не забезпечила захист цій події, Кутова не змогла відповісти та порекомендувала звернутися до Печерського відділку поліції.

Станом на 22:00 прес-служба Печерського відділку не відповідає на дзвінки Громадського.

Нагадаємо, що 10 травня у Києві представники праворадикальних організацій зірвали лекцію про права ЛГБТ-спільноти на досвіді Росії. Представники правих рухів заблокували у приміщенні близько 30 відвідувачів заходу.

У коментарі Громадському речниця Amnesty International Марія Гур’єва повідомила, що поліція, яка була присутня на заході, відмовилася захищати гостей заходу зі словами «вас п’ятеро, а їх 20».

За її словами, серед нападників був очільник київського «Правого сектору», представники організації «Катехон», яка відкрито виступає проти ЛГБТ та ще кілька радикальних угруповань.

Більше про:
# ЛГБТ
# Київ
Пов`язані новини