У Білому домі розглядають ймовірним місцем зустрічі американського президента Дональда Трампа і його російського колеги Володимира Путін фінську столицю Гельсінкі.

У Білому домі розглядають ймовірним місцем зустрічі американського президента Дональда Трампа і його російського колеги Володимира Путін фінську столицю Гельсінкі.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела. 

Зазначимо, що офіційних підтверджень дати і місця зустрічі поки немає.

Раніше австрійське видання Kronen Zeitung повідомляло, що зустріч президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна може відбутися у Відні 15 липня.

Раніше повідомлялося, що радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон наприкінці червня поїде до Москви та обговорить можливу зустріч президентів США та Росії.

Президент США Дональд Трамп допустив, що цього літа він може зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Вперше Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії 7 липня, в рамках саміту Великої двадцятки в Гамбурзі.

Трамп та Путін вдруге зустрілись на Азіатсько-Тихоокеанському саміті у В'єтнамі 10 листопада 2017 року. Спочатку вони потисли руки в рамках фотосесії, а згодом провели нетривалі перемовини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша зустріч Трампа з Путіним: довга розмова про Сирію, Україну та кібератаки

8 червня президент США Дональд Трамп заявив, що виступає за повернення Росії до формату G8. Цю ідею також підтримав прем'єр Італії Джузеппе Конте.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що Москва не планує повертатися до переговорів у форматі «Великої вісімки».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile