Організатори зустрічі президентів США та Північної Кореї зіткнулися з проблемою оплати за готель у Сінгапурі, де під час майбутнього саміту має проживати глава КНДР Кім Чен Ин.

Організатори зустрічі президентів США та Північної Кореї зіткнулися з проблемою оплати за готель у Сінгапурі, де під час майбутнього саміту має проживати глава КНДР Кім Чен Ин.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на два джерела, знайомих з переговорами двох країн.

Північна Корея висловила бажання, аби за номер у готелі Fullerton, де одна ніч коштує 6 тисяч доларів, заплатила інша держава.

Сполучені Штати заявили, що можуть заплатити за проживання Кім Чен Ина, однак побоюються, що такий крок може образити Північну Корею.

Організатори з боку Дональда Трампа планують звернутися до Сінгапуру з проханням профінансувати проживання північнокорейської делегації.

Пізніше Сінгапур повідомив, що готовий взяти на себе частину витрат.

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

29 травня один з найнаближеніших до північнокорейського лідера Кім Чен Ина генералів — Кім Ен Чоль — вилетів до Нью-Йорка для переговорів з американською владою щодо саміту 12 червня в Сінгапурі.

Раніше повідомлялось, що США відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Поділитись: