УКРАЇНА

Зустріч з Аваковим та громадський контроль: учасники акції із закликом знайти убивць Ноздровської висунули вимоги

2 січня, 2018 16:04
УКРАЇНА/Зустріч з Аваковим та громадський контроль: учасники акції із закликом знайти убивць Ноздровської висунули вимоги
Зберегти
Вигляд
Учасники акції із закликом знайти убивць юристки Ірини Ноздровської висунули свої вимоги.

Учасники акції із закликом знайти убивць юристки Ірини Ноздровської висунули свої вимоги.

Про це написала у Facebook одна із учасниць акції Марія Томак.

Згідно з повідомленням, активісти вимагають розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Також повідомляється про формування групи з 10-ти небайдужих громадян, які здійснюватимуть громадський контроль за розслідуванням. Увечері з ініціативною групою має зустрітися керівництво поліції.

Крім того, серед вимог — особиста зустріч із Аваковим та Луценком.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

У поліції повідомили, що Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.

Пов`язані новини