ENRU

Зустріч з Аваковим та громадський контроль: учасники акції із закликом знайти убивць Ноздровської висунули вимоги

Учасники акції із закликом знайти убивць юристки Ірини Ноздровської висунули свої вимоги.

Про це написала у Facebook одна із учасниць акції Марія Томак.

Згідно з повідомленням, активісти вимагають розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Також повідомляється про формування групи з 10-ти небайдужих громадян, які здійснюватимуть громадський контроль за розслідуванням. Увечері з ініціативною групою має зустрітися керівництво поліції.

Крім того, серед вимог — особиста зустріч із Аваковим та Луценком.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

У поліції повідомили, що Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.