УКРАЇНА

Зведення Росією паркану у прикордонному селищі: Україна перенесе свій КПВВ

7 вересня, 2018 14:51
УКРАЇНА/Зведення Росією паркану у прикордонному селищі: Україна перенесе свій КПВВ
Зберегти
Вигляд
Українська влада перенесе пункт пропуску «Мілове» в селищі Міловому на Луганщині на українську територію.

Українська влада перенесе пункт пропуску «Мілове» в селищі Міловому на Луганщині на українську територію. Таких заходів вживатимуть після того, як росіяни почали будувати паркан з колючим дротом по середині селища, яке перебуває на кордоні України та РФ.

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

 Російська сторона вже зробила понад 70 отворів в асфальті та встановила на вулиці селища металеві стовпи. Загалом РФ провела підготовчі роботи на близько 800 метрах.

«Даний напрямок прикрито додатковими силами прикордонників та створено резерви, які в готовності до дій по обстановці», — повідомляє влада Луганщини.

З урахуванням того, що міждержавний пункт пропуску «Мілове» перебуває фактично на території Росії, українські прикордонники вирішили перенести його на українську територію.

31 серпня Громадське повідомляло, що росіяни почали встановлювати загородження у прикордонному селищі на Луганщині.

Одна зі сторін селища завжди була українською, а інша — де-юре мала російські поштові адреси, але завжди сприймалася місцевими як єдина частина селища Мілове.

Росія не пояснила, навіщо будує паркан у прикордонному селищі Мілове на Луганщині.


Червоними стрілками позначено вулицю Дружби народів Мілового, через яку проходить кордон між Україною та Росією. Уздовж цієї вулиці росіяни зранку 31 серпня почали будувати паркан Фото: Скріншот з карти Google

14 червня 2014 року журналістку Громадського телебачення Анастасію Станко затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, що на кордоні з Російською Федерацією. 

Пов`язані новини