Світ

Звільнення Тіллерсона може призвести до хаосу у Держдепі — експерт

13 березня, 2018 21:49
Світ/Звільнення Тіллерсона може призвести до хаосу у Держдепі — експерт
Зберегти
Вигляд
Робота Рекса Тіллерсона в Державному департаменті була прикладом  невдалого лідерства, але він часто не погоджувався з президентом щодо ключових питань, таких як Росія, Іран та Північна Корея.

Робота Рекса Тіллерсона в Державному департаменті була прикладом  невдалого лідерства, але він часто не погоджувався з президентом щодо ключових питань, таких як Росія, Іран та Північна Корея.

Таку думку висловив американський експерт Майкл Карпентер, йдеться на сайті Atlantic Council

За словами колишнього заступника помічника міністра оборони США, неузгодженість з позицією Трампа робила його зовнішню політику більш традиційною.

«Його звільнення, швидше за все, стане початком хаосу. Керівництво Помпео принесе партизанство та зловживанння, адже у нього не нагалоджені стосунки з ключовими призначеними Тіллерсоном та більш віддалені відносини з міністром оборони Джеймсом Меттісом», — сказав він.

«Ми можемо розраховувати на посилення дисфункціональної, непередбачуваної, роз'єднаної та небезпечної зовнішньої політики», — наголосив  Карпентер.

Раніше повідомлялося, що експерти та аналітики вважають, що після призначення на посаду державного секретаря США Майка Помпео замість Рекса Тіллерсона політика США стосовно України кардинально не зміниться.

Нагадаємо, 13 березня Майка Помпео призначили держсекретарем США замість Рекса Тіллерсона, звільненого президентом Дональдом Трампом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бувай, Тіллерсоне, привіт, Помпео! Що відомо про нового держсекретаря США

Пов`язані новини