Звільнений рішенням уряду екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров вважає рішення Кабміну «незаконним і нечесним».

Звільнений урядом екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров вважає рішення Кабміну «незаконним і нечесним».

Про це Насіров написав у Facebook.

Чиновник обурився, що він не зміг виступити на засіданні уряду та відзвітувати про свою роботу.

«Було дивно дізнатися про розгляд цього питання зі ЗМІ. А ще дивніше, як і на підставі чого ухвалено таке рішення КМУ. Мене з ним не ознайомили і тим більше - не взяли пояснень. А я би із задоволенням виступив і на засіданні уряду, розповівши колегам про те, що зроблено мною на цій посаді», — написав Насіров.

Він додав, що планує довести свою невинуватість, а також незаконність і необґрунтованість звільнення.

«В першу чергу зараз займусь доведенням своєї невинуватості по надуманому звинуваченню, а далі — докажу незаконність і необґрунтованість звільнення», — зазначив Насіров. 

31 січня Кабінет міністрів звільнив Насірова, якому інкримінують зловживання владою і службовим становищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти по-англійськи: Чому обвинуваченого Романа Насірова звільнили з ДФС

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня минулого року. Це сталось після того, як детективи НАБУ затримали його та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 мільйонів гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Наприкінці листопада 2017-го Насірову продовжили запобіжний захід на два місяці у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Також він продовжить носити електронний браслет.  

Поділитись: