Звільнений з полону бойовиків на Донбасі Володимир Фомічов отримав 100 тисяч гривень компенсації від держави.

Звільнений з полону бойовиків на Донбасі Володимир Фомічов отримав 100 тисяч гривень компенсації від держави. 

Про це Фомічов повідомив Громадському. 

«100,000 обіцяні державою прийшли на картку. Я сподіваюсь, що найближчим часом вони будуть на рахунках у всіх звільнених осіб, що подали заяви. Будемо моніторити це», — написав він у Facebook. 

За інформацією начальниці управління з питань ВПО та гуманітарного співробітництва МінТОТ Ірини Калупахи, гроші для 53-х звільнених з полону українців були перераховані до банків та очікуються перерахування на особисті рахунки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повернення додому: як зустрічали звільнених з полону українців в аеропорту Бориспіль (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Раніше повідомлялося, що грошову допомогу від держави отримали вже 19 колишніх полонених

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики визначило, що звільнені з полону бойовиків на Донбасі 74 українці мають рівно 6 місяців на те, аби подати документи до відповідних відомств та отримати по 100 тисяч кожен.

27 червня сплив цей термін. Ще один звільнений — Владислав Овчаренко — сказав Громадському, що йому вже телефонували телефонували і повідомили, що гроші перевели в банк і вже повинні виплатити. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півроку свободи: як живе після полону ультрас луганської «Зорі» Владислав Овчаренко

Перший за останні два роки великий обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. На підконтрольну Україні територію повернулися 73 заручники, натомість українські перемовники передали самоназваним «ДНР» та «ЛНР» 233 людини, хоча спочатку домовлялися про обмін у форматі 74 на 306.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мене повернули в мішку до підвалу, і я подумав: чи боюся я померти?» — інтерв’ю зі звільненим з полону вченим 

Поділитись: