Війна

Порошенко хоче надати звільненим з полону українцям матеріальну допомогу

26 грудня, 2017 18:39
Війна/Порошенко хоче надати звільненим з полону українцям матеріальну допомогу
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко розпорядився забезпечити медичним доглядом українців, які повернуться з полону бойовиків Донбасу.

Президент Петро Порошенко розпорядився забезпечити медичним доглядом українців, які повернуться з полону бойовиків Донбасу.

Про це він повідомив під час зустрічі з родичами полонених.

«Я дав вказівку забезпечити кожному, кого ми повертаємо, відповідне медичне обстеження і медичну допомогу», — сказав президент.

Він також звернувся до уряду щодо надання звільненим українцям та їхнім родинам матеріальної допомоги, щоб полегшити їх адаптацію.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що СБУ забезпечить проїзд, проживання та розміщення рідних звільнених українців на період очікування на їх повернення.

25 грудня ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що обмін полоненими з Україною відбудеться 27 грудня за формулою «306 на 74». Київ підтвердив обмін полоненими на Донбасі у цей день. Він відбудеться за формулою «306 на 74». 26 грудня Захарченко заявив про «помилування» заручників для обміну з Україною

Раніше представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомляла, що бойовики внесли до списків на обмін нові імена, що веде до зриву процесу.

Вона також розповіла, що серед 152 заручників на Донбасі є журналісти, волонтери, підлітки та 9 жінок.

Сторони заявили про готовність провести обмін до полоненими до Нового року. 14 грудня про необхідність обміну казав також  президент РФ Путін.  

Україна вже почала привозити людей для обміну на заручників з Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вибачатимуся перед сином за те, що так довго його звільняли», — мати полоненого Олександра Олійника.

Пов`язані новини