Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та благодійний фонд «Пацієнти України» належним чином виконали свої проекти та відзвітували за це.

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та благодійний фонд «Пацієнти України» належним чином виконали свої проекти та відзвітували за це.

Про це повідомляє прес-служба Міжнародного фонду «Відродження».

«МФВ підтримав 10 проектів БО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» (з 2002 року) та 15 проектів БФ “Пацієнти України” (з 2011 року). Всі проекти, підтримані Фондом, були виконані даними організаціями на високому фаховому рівні у відповідності до вимог Фонду щодо забезпечення прозорості, підзвітності та належного фінансового контролю», — йдеться у повідомленні.

У фонді додають, що проекти цих організацій зробили вагомий внесок в обізнаність українського населення про ВІЛ/СНІД, реформування системи державних закупівель ліків.

«Надзвичайно важливо, що діяльність цих організацій сприяла зменшенню корупційних можливостей при наданні медичної допомоги на всіх рівнях, забезпечила доступ представників вразливих груп населення України до життєво необхідного лікування згідно з вимогами законодавства та міжнародних зобов’язань України», — заявляють у фонді.

Також у «Відродженні» вимагають неупередженого, відкритого і публічного провадження розслідування висунутих проти них звинувачень.

«У світлі випадків посилення тиску проти організацій громадянського суспільства, чия активність публічно викриває явища корупції, ми також маємо підстави говорити про загрозу виникнення системного опору з боку влади конструктивному громадському активізму. Це зупиняє демократичні реформи, неможливі без участі громадськості, і цьому треба покласти край», — наголошують у МВФ.

11 жовтня до фонду «Пацієнти України» прийшла поліція вилучати документи.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: